Atrakcje w Gdyni

(12)

Plaże w Gdyni – kąpieliska miejskie w Gdyni W Gdyni funkcjonują cztery miejskie, strzeżone plaże: Śródmieście, Redłowo, Orłowo i Babie Doły. Plaże w Gdyni są zarządzane przez Gdyńskie Ce... więcej »

ORP Błyskawica to jeden z dwóch zbudowanych w brytyjskiej stoczni okrętów typu Grom, wprowadzony do służby w Marynarce Wojennej w 1937 roku. Przed wybuchem II Wojny Światowej należała do... więcej »

al. Jana Pawła II, Gdynia

Muzeum Miasta Gdyni znajduje się w budynku z jasnego piaskowca, nawiązującym nieco swym kształtem do statku. To tu poznasz historię tego jednego z najmłodszych w Polsce miast. W ciągu wielu lat zgroma... więcej »

ul. Zawiszy Czarnego 1A, Gdynia

W południowej części Gdyni, w dzielnicy Orłowo, warto wybrać się na drewniane molo. Jego pierwsza wersja powstała w roku 1924 i miała 115 metrów. W 1934 roku, dzięki pracy Kompani Szkolnej Bata... więcej »

Gdynia Orłowo

Fregata Dar Pomorza to trzymasztowy żaglowiec – główna atrakcja turystyczna Gdyni dla miłośników żeglarstwa. Zwodowano go w 1909 roku, w jednej ze hamburskich stoczni. Pierwsza naz... więcej »

al. Jana Pawła II, Gdynia

W samym centrum Gdyni położona jest najnowocześniejsza oraz największa w Polsce przystań jachtowa Marina Gdynia. To świetna baza do rozgrywania wszelkich imprez żeglarskich na poziome europejskim oraz... więcej »

Gdyńskie Muzeum Motoryzacji to prywatny zbiór Pana Witolda Ciążkowskiego. Obejmuje on 120 zabytkowych samochodów i motocykli. We wnętrzu hali produkcyjnej, stylizowanej na lata 20-te XX ... więcej »

ul. Żwirowa 2C, Gdynia

Bezpłatna kolejka zawiezie wszystkich chętnych na górny taras Kamiennej Góry, skąd rozpościera się piękna panorama na morze i miasto. Przejazd przeszkloną gondolą trwa ok. 2 minuty, podc... więcej »

pl Grunwaldzki 1, Gdynia

#poprostu bistro - dobrze wszystkim znane dania z kuchni polskiej, wzbogacone nutką oryginalności i niepowtarzalności. Do tego pierogi domowej roboty i pizza. Miejsce dla zabieganych osób, kt... więcej »

ul. Władysława IV 48, Gdynia
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00