Gastronomia w Gdyni

(9)

Pizza, Dania Obiadowe, Dania Włoskie

Sole Sycylia - Pizza, Dania Obiadowe, Dania Włoskie, Catering, Imprezy. Obiekt istenje od 2000 roku, jest jedną z najstarszych włoskich restauracji w Gdyni, specjalizuje się również w danica... więcej »

ul. Olgierda 77, Gdynia

Kawiarnia/Pizzeria włoska

Mąka i Kawa - wyroby tworzone z najlepszych mąk oraz najsmaczniejszych produktów. kawa, do której sami dobieramy ziarna oraz palimy w naszych piecach. Tradycyjna włoska pizza - Wytwa... więcej »

ul. Świętojańska 65, Gdynia

Kuchnia Maghrebu i śródziemnomorska

Restauracja Malika to harmonijne połączenie kuchni Maghrebu z najlepszymi polskimi produktami. Restaurację tworzy Malika - Polka urodzona i wychowana w Algierii. więcej »

ul. Świętojańska 69B, Gdynia

Burgery

3Burger w Gdyni - soczyste, aromatyczne mięso, świeże dodatki, sosy przygotowane przez kucharzy, a do tego wszystkiego frytki własnej roboty. TRIO DEGUSTACYJNE pozwoli na spróbowanie wszyst... więcej »

ul. Świętojańska 61, Gdynia

Kuchnia Teksasu i Meksyku

Restauracja Pueblo w Gdyni - kolorowa kraina Teksasu i Meksyku! Oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania wielu niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej. więcej »

ul. Abrahama 56, Gdynia

Pierogarnia Pierożek w Gdyni - połączenie tradycji i doświadczenia z nowymi inspiracjami kulinarnymi. W ofercie oprócz klasycznych pierogów, znajdą Państwo wersję na słodko dla naszyc... więcej »

Skwer Kościuszki 15, Gdynia

Naturalne lody rzemieślnicze od 1966 roku

Mariola Café Lodziarnia - naturalne lody rzemieślnicze od 1966 roku - lody o klasycznych smakach oraz sorbety i lody jogurtowe. Przygodę z produkcją lodów rozpoczęliśmy zaledwie od pi... więcej »

ul. Prusa 24, Gdynia

Klub muzyczny

Nowy Harem - Klub Nocny - nowy klub muzyczny w samym centrum Gdyni. Godziny pracy pt.: 21:00–05:00 sob.: 21:00–05:00 niedz.- czw.: Zamknięte więcej »

ul. 3 maja 28, Gdynia
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00