Noclegi w Gdyni

(10)

Gdynia noclegi nad morzem.

Wybierając się na urlop nad morzem zastanawiamy się jakie miejsce wybrać. Zachęcamy do zatrzymania się w Gdyni - na turystów czekają cztery miejskie, strzeżone plaże: Śródmieście, Redłowo, Orłowo i Babie Doły, okręt muzeum ORP Błyskawica, Dar Pomorza, wiele instytucji kulturalnych i innych atrakcji turystycznych.

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Gdynia Noclegi - pojawia się wiele stron wyników. Mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. Decydując się na tanie noclegi w Gdyni warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od plaży.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo-tanio" jest mocno subiektywne. Gdynia to duże, nadmorskie miasto z bogatą ofertą noclegową. Jeśli wybierzemy nocleg w hotelu - to pobyt będzie stosunkowo drogi. Ale poza hotelami znajdziemy też tanśze oferty. Nocleg w pensjonacie, willi czy apartamencie możemy znaleźć już od około 70-90 zł od osoby za dobę. Tańsza jest oferta pokoi gościnnych - tu możemy znaleźć nocleg już za 40-50 zł od osoby za dobę. W przypadku takich dużych miast jak Gdynia, kluczem do ceny jest lokalizacja. Niestety często tanszy nocleg związany jest z większą odległością od plaż i największych atrakcji turystycznych.

Gdynia to dobrze zorganizowane pod względem turystycznym miasto, dysponujące bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Gdynia to ważny ośrodek morski - port morski, duży port rybacki, port wojenny i największa w Trójmieście marina. Odbywa się tu wiele imprez żeglarskich jak przykładowo The Culture Tall Ships Regatta. W Gdyni ma miejsce bardzo dużo wydarzeń kulturalnych – a najbardziej znany jest, odbywający się od 1986 roku, festiwal polskiego kina – Gdynia Film Festival – filmy konkurują o główną nagrodę – Złote Lwy. Ale Gdynia to również nadmorskie kąpieliska: Śródmieście, Orłowo, Redłowo i Babie Doły. Gdynia to również Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Akwarium Gdyńskie, ORP Błyskawica czy Fregata Dar Pomorza.

Wyślij zapytanie

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00