Plaże

Plaże w Gdyni – kąpieliska miejskie w Gdyni

W Gdyni funkcjonują cztery miejskie, strzeżone plaże: Śródmieście, Redłowo, Orłowo i Babie Doły. Plaże w Gdyni są zarządzane przez Gdyńskie Centrum Sportu.

Plaża Gdynia Śródmieście

To najpopularniejsza plaża w Gdyni, położona w okolicy Muzeum Marynarki Wojennej, Teatru Muzycznego i Skweru Kościuszki. Strzeżone kąpielisko ma długość około 200 m. Plaża ta znajduje się blisko centrum miasta, jest doskonale skomunikowana, znajduje się na niej także wiele atrakcji dla dzieci (m.in. plac zabaw, zjeżdżalnia dmuchana, trampolina).

Plaża Gdynia Redłowo

Strzeżone kąpielisko o długości około 200 m, położona przy Bulwarze Nadmorskim, otoczona jest urwistymi, polodowcowymi morenami. Plaża ciągnie się aż do Klifu Redłowskiego. Niedaleko znajduje się gastronomia oraz siłownia pod chmurką.

Plaża Gdynia Orłowo

Plaża w Orłowie to plaża z molem spacerowym i letnią sceną Teatru Miejskiego. Plaża orłowska położona jest u zbiegu ulic Przebendowskich i Plażowej, w pobliżu przepięknego Klifu Orłowskiego oraz Promenady Królowej Marysieńki. Strzeżone kąpielisko ma długość około 100 m.

Plaża Gdynia Babie Doły

Plaża w Babich Dołach położona jest w północnej części miasta, w okolicy ulicy Dedala, przy zabytkowej torpedowni. Plaża Babie Doły jest po części piaszczysta i kamienista. Strzeżone kąpielisko ma długość około 100 m.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00