Noclegi w Gdyni

(10)

Gdynia noclegi nad morzem.

Wybierając się na urlop nad morzem zastanawiamy się jakie miejsce wybrać. Zachęcamy do zatrzymania się w Gdyni - na turystów czekają cztery miejskie, strzeżone plaże: Śródmieście, Redłowo, Orłowo i Babie Doły, okręt muzeum ORP Błyskawica, Dar Pomorza, wiele instytucji kulturalnych i innych atrakcji turystycznych.

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Gdynia Noclegi - pojawia się wiele stron wyników. Mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. Decydując się na tanie noclegi w Gdyni warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od plaży.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo-tanio" jest mocno subiektywne. Gdynia to duże, nadmorskie miasto z bogatą ofertą noclegową. Jeśli wybierzemy nocleg w hotelu - to pobyt będzie stosunkowo drogi. Ale poza hotelami znajdziemy też tanśze oferty. Nocleg w pensjonacie, willi czy apartamencie możemy znaleźć już od około 70-90 zł od osoby za dobę. Tańsza jest oferta pokoi gościnnych - tu możemy znaleźć nocleg już za 40-50 zł od osoby za dobę. W przypadku takich dużych miast jak Gdynia, kluczem do ceny jest lokalizacja. Niestety często tanszy nocleg związany jest z większą odległością od plaż i największych atrakcji turystycznych.

Gdynia to dobrze zorganizowane pod względem turystycznym miasto, dysponujące bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Gdynia to ważny ośrodek morski - port morski, duży port rybacki, port wojenny i największa w Trójmieście marina. Odbywa się tu wiele imprez żeglarskich jak przykładowo The Culture Tall Ships Regatta. W Gdyni ma miejsce bardzo dużo wydarzeń kulturalnych – a najbardziej znany jest, odbywający się od 1986 roku, festiwal polskiego kina – Gdynia Film Festival – filmy konkurują o główną nagrodę – Złote Lwy. Ale Gdynia to również nadmorskie kąpieliska: Śródmieście, Orłowo, Redłowo i Babie Doły. Gdynia to również Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Akwarium Gdyńskie, ORP Błyskawica czy Fregata Dar Pomorza.

Wyślij zapytanie