BALTIC Hotel

81-575 Gdynia ul. Starodworcowa 1c

Hotel Baltic usytuowany jest w Gdyni, w odległości około 5 km od molo w dzielnicy Orłowo. Centrum Handlowe Klif oddalone jest od obiektu o 4,9 km, a od centrum handlowego Riviera Gości dzieli 6 km. Na terenie hotelu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Obiekt dysponuje czynną przez całą dobę recepcją oraz przechowalnią bagażu. W hotelu można również wynająć samochód. Goście hotelu mają do dyspozycji zaplecze konferencyjne i biznesowe. Hotel zapewnia także usługi prasowania i codziennego sprzątania oraz bezpłatny prywatny parking.

Pokoje w obiekcie

Zobacz galerię zdjęć

Położenie i dojazd

Nasz Adres

81-575 Gdynia, ul. Starodworcowa 1c

Sprawdź trasę


Wyświetleń: dzisiaj: 1 / w tym miesiącu: 62 / wszystkich: 7353 od 2015-11-17. Wizyty dzisiaj: 1

ORP Błyskawica
ORP Błyskawica

Gdynia to jedno z miast tworzących Trójmiasto, prawa miejskie Gdynia otrzymała w 1926 r. Gdynia to drugi, co do przeładunku, krajowy port morski, specjalizujący się przede wszystkim obsługą kontenerów. Zarazem to kluczowy trójmiejski port pasażerski, stąd odchodzą promy do Szwecji. To także duży port rybacki, a na Oksywiu znajduje się port wojenny - główna baza morska Trzeciej Flotylli Okrętów MW. W Gdyni znajduje się również największa w Trójmieście przystań żeglarska. Jest w stanie ona przyjąć do trzystu jednostek, o długości do 24 m i zanurzeniu do 3 m. Ma tutaj miejsce wiele imprez żeglarskich jak na przykład The Culture Tall Ships Regatta. Walorem przystani jest to, że położona jest ona prawie w centrum Gdyni, w przeciągu 10 minut żeglarze dotrą na główne ulice miasta.

W Gdyni ma miejsce wiele imprez kulturalnych - z najbardziej znanym, odbywającym się od 1986 r., festiwalem polskiego kina - Gdynia Film Festival - filmy walczą o główną nagrodę - Złote Lwy.Gdynia to dla wielu Polaków - miejsce wypoczynku nad morzem. Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje tu 4 kąpieliska: Śródmieście, Babie Doły, Redłowo i Orłowo. Długość strzeżonych odcinków plaż to 100-200 metrów. Będąc w Gdyni warto odwiedzić dwa pływające muzea: okręt z II Wojny Światowej - ORP Błyskawica i żaglowiec Dar Pomorza, Muzeum Marynarki Wojennej, Akwarium Gdyńskie, czy wybrać się tramwajem wodnym na Hel. W Gdyni każdy turysta odnajdzie dla siebie odpowiedni nocleg. Od wygodnych hoteli i apartamentów, poprzez ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty, aż po pola namiotowe.